CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Kahraman, istifa nedenine dair herhangi bir açıklamada bulunmadı. CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, geçen yıl ocak ayından bu yana yürüttüğü il başkanlığı görevinden ayrıldığını açıkladı.

Kahraman, ayrılık kararıyla ilgili yayınladığı açıklamada, herhangi bir neden göstermezken, partisi ve Edirne için hizmet etmeye devam edeceğini belirtti.

Furkan Apartmanı davasında karar: Üç sanığa beraat, bir sanığa 16 yıl 8 ay hapis cezası verildi Furkan Apartmanı davasında karar: Üç sanığa beraat, bir sanığa 16 yıl 8 ay hapis cezası verildi

Partide yaptığı görevleri anlatan Kahraman, şu ifadeleri kullandı:

"Bu mücadelemizin bir bayrak yarışı olduğunu bilerek bu zamana kadar içtenlik ve samimiyetle görevimi yerine getirmeye çalıştım. Bugüne kadar büyük bir gurur ve şerefle yapmış olduğum CHP Edirne İl Başkanlığı görevimden ayrılarak bu mücadelemizi aynı şekilde devam ettirecek başka bir arkadaşımıza bayrağı devredecek olmanın onurunu yaşıyorum. Partim ve Edirne'm için elimden geleni yapmaya gayret gösterdim. Bundan sonra yine aynı şekilde partim ve sevdalısı olduğum Edirne'm için hizmet etmeye devam edeceğim."
Editör: PolitikYol