Sarıgül 'son açıklamam' diyerek paylaştı: Alkışı duydum, ihaneti gördüm Sarıgül 'son açıklamam' diyerek paylaştı: Alkışı duydum, ihaneti gördüm
Fenerbahçe Kulübü, teknik direktör İsmail Kartal ile yollarını ayırdığını açıkladı. Kulübün yeni direktörü dünyaca ünlü Jose Mourinho oldu.
Kupasız geçen sezonun ardından Aziz Yıldırım ile başkanlık yarışına çıkacak olan Ali Koç, dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho ile anlaşmaya vardı. Böylece İsmail Kartal'la yollar ayrıldı. Kulüpten "Her şey için teşekkür ederiz İsmail Kartal" başlığıyla yapılan açıklama şu şekilde: 
"Renklerine, tarihine ait olduğun; formasını gururla taşıyıp onurla temsil ettiğin Fenerbahçe’n ile ortaya koyduğun eşsiz mücadele hem senin hem de sana inanan milyonlarca sarı lacivert sevdalısının hayallerinin gerçeğe dönüşme inancıydı. Ne sen vazgeçtin bu kulübe inanmaktan ne milyonlarca Fenerbahçeli vazgeçti senin yanında durmaktan. Duruşuna, değerlerine, aidiyetine, saygına ve Fenerbahçeliliğine teşekkür ederiz. Emeklerine minnettarız. Güzel izler bıraktın ve her zaman güzel hatırlanacaksın… Yolun açık olsun. Bu camia hakkımızı yiyenleri unutmayacak, onlarla mücadelemiz bitmeyecek! İlk gün söylediğin o sözü bir kez daha sonsuz inançla haykırıyoruz: FENERBAHÇE BİZİM FENERBAHÇE HEPİMİZİN…"
Editör: Ece Piroğlu